Візіограф One

Модель: MEX-336
Виробник: OWANDY
0
Нет в наличии
1.00 ₴

Візіограф One – стоматологічний дротовий сенсор для цифрової рентгеноскопії.

Під час виробництва використовувалася технологія CMOS останнього покоління. У комбінації із сучасними оптичними фіброволокном, осцилятором нового покоління, інноваційною абсорбційною системою це дозволило створити ефективний, компактний інструмент для рутинної роботи лікаря стоматолога.

Візіограф цієї моделі простий та практичний у роботі завдяки підключенню через USB порт. Датчик легко підключається до комп'ютера, автоматично активуючи спеціалізоване програмне забезпечення. Кабель з'єднання завдовжки 3 метри дає можливість зручно розташувати робочу станцію, не заважаючи правильній організації робочого процесу.

Додаткову експлуатаційну гнучкість візіографу та адаптацію до клінічних потреб забезпечує наявність двох моделей із різними габаритами корпусу. Найбільш добре сучасні цифрові візіографи зарекомендували себе в імплантаті хірургії, лікуванні захворювань ясен, підборі та установці зубних протезів.

Сенсора має закруглені кути та скошені грані. Це забезпечує додатковий комфорт пацієнта та знижує небезпеку травматичності слизової оболонки до мінімуму. Корпус візіографа водонепроникний та стійкий до дії зовнішніх фізичних та хімічних факторів, що дозволяє використовувати різні методи дезінфекції та не допустити бактеріальної контамінації.

Програмне забезпечення сенсора повністю сумісне з Quickvision. Це дозволяє лікарю зберігати знімки безпосередньо на панорамному зображенні.

Стоматологічний візіограф One – просто, мабуть, доступно.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

🔹 Доставка

  • Доставка у відділення «Нової пошти»
  • Адреса доставка кур'єром «Нової пошти»
  • Доставка у відділення або адресна доставка, іншими поштовими перевізниками

🔹 Оплата

  • Оплата при отриманні
  • Оплата картою   
  • Безготівковий розрахунок

🔹 Гарантія

  • Офіційна гарантія
  • Обмін/повернення товару протягом 14 днів