Хірургічний світильник LED 80

Модель: MEX-361
Виробник: Brightfield healthcare
0
В наявності
375000.00 ₴

Хірургічний світильник LED 80 поличкове джерело світла на основі світлодіодів нового покоління.

Медичний освітлювач відповідає високим стандартам якості та надійності, які висуваються до медичного обладнання для використання в операційних блоках. Сучасний продуманий дизайн забезпечує виняткову зручність у роботі та управлінні. Безшовна система з'єднань дозволяє дотримуватися суворих правил асептики та антисептики.

Чудовий огляд зони інтересу гарантується відмінною передачею кольору і регульованою колірною температурою. Якісне складання, тривалий термін роботи світлодіодів знижують витрати на технічне обслуговування до мінімуму.

Інноваційна система освітлення з використанням світлодіодів нового покоління забезпечує рівномірне освітлення хірургічного поля без тіней та колірних аберацій. Оптика окремого світлодіода в поєднанні опуклої лінзи окремого кластера забезпечує високу яскравість візуалізації та природну перенесення кольорів.

До стелі світильник кріпиться на одноплечовому кронштейні з широким діапазоном руху у вертикальній та горизонтальній площині. Управління параметрами освітлення можна проводити за допомогою сенсорного пульта керування, який вмонтований у кронштейн, а також дистанційним пультом.

Позиціонування освітлювального модуля можливе стерильною центральною рукояткою або за допомогою ручок на корпусі. Хірургічний світильник LED 80 може використовуватися як елемент складної освітлювальної системи зі світильником тієї ж моделі.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

🔹 Доставка

  • Доставка у відділення «Нової пошти»
  • Адреса доставка кур'єром «Нової пошти»
  • Доставка у відділення або адресна доставка, іншими поштовими перевізниками

🔹 Оплата

  • Оплата при отриманні
  • Оплата картою   
  • Безготівковий розрахунок

🔹 Гарантія

  • Офіційна гарантія
  • Обмін/повернення товару протягом 14 днів