Подвійні контейнери для огорожі 250 мл. крові з розчином ЦФДА-1 з адаптером для вакуумних пробірок (RD250/150С НР)

Модель: RMD-289
Виробник: RAVIMED (Польша)
0
Нет в наличии
107.68 ₴

Детальний опис товару

Основні характеристики Виконані у формі єдиного пристрою з верхнім розташуванням трубок у замкнутій системі. так Модифікація подвійних контейнерів Донаціональний контейнер має розчин консерванту (антикоагулянту) крові, забезпечувати термін придатності еритроцитівмісних компонентів до 35 діб. ЦФДА-1 35 мл. Відношення консерванту (антикоагулянт) крові та самої крові в донаціональному контейнері становить 1 до 7 Додатковий контейнер для плазми порожній Об'єм донаціонального контейнера 250 мл. Об'єм порожнього трансферного контейнера 150 мл. Контейнер обладнаний стерильною голкою, покритою силіконом для безболісної венепункції та зниження активації крові із захисним ковпачком та індикаторною міткою на втулці для легкого визначення зрізу голки та для запобігання травмуванню вени донора. 16G Контейнер для крові має захист від уколу голкою ЗУГ Пристрій (адаптер) для взяття крові на аналізи безпосередньо у вакуумну пробірку, має захисну кришку для запобігання випадковому пошкодженню медичного персоналу (опція) так Контейнер для крові має переддонаційний контейнер, щоб мінімізувати ризик бактеріального забруднення крові обсягом щонайменше 30 мл. На сполучних трубках між голкою та пристроєм (адаптером) для взяття крові на аналізи є затискач або затвор клапан клік / тип На сполучній трубці між голкою та донаціональним контейнером також затискачі та затвор, для запобігання витіканню розчину з контейнера після зняття захисного ковпачка з голки. клапан клік / тип З'єднувальні трубки мають діаметр, який дозволяє застосовувати запайвальник ПВХ трубок так Усі трубки мають ідентичні ідентифікаційні номери так Для зручності використання у виїзних умовах, довжина донорської трубки від голки до донаціонального контейнера становить не менше 105 см. Довжина донорської трубки від донаціонального контейнера до порожнього (трансферного) контейнера становить не менше 30 см. Верхня та нижня частина контейнера для крові з метою покращення динаміки протікання рідин має закруглені кути так Донаціональний та порожній (трансферний) контейнери мають по 2 (два) штуцери з внутрішнім мембранним клапаном для підключення систем переливання з полімерною голкою. Штуцер має захисну оболонку, яка унеможливлює ризик забруднення виробу. так Донаціональний контейнер для крові відповідно має 4 виходи/входи: вхід для взяття крові, 2 штуцери з внутрішнім мембранним клапаном для підключення систем переливання з полімерною голкою, вихід який йде до другого порожнього контейнера. так Час заповнення донаціонального контейнера до номінального обсягу має становити трохи більше 10 хв. Контейнер для крові стійкий до центрифугування, при цьому не деформується. прискорення 5000g протягом 10 хв. Пластик контейнерів для крові витримує температуру заморожування до - 80 С Виробник RAVIMED (Польща) Кількість контейнерів у груповій упаковці (мінімальна партія замовлення) 8 шт. Кількість контейнерів у ящику (коробці) 64 шт. Артикул RD250/150Са

Упаковка:

1. Групове пакування забезпечує контроль розтину без можливості повторного закриття групового пакування.

2. Етикетка на донаціональному контейнері руйнується за будь-якої спроби її відірвати.

3. Етикетка виготовлена ​​з паперу із закріпленим верхнім шаром, має гарні адгезійні властивості та забезпечує стійкість написів та штампів.

4. Етикетка не руйнується та не зморщується при розморожуванні компонента крові.

5. Первинна упаковка контейнерів для крові, а саме ящик (коробка) має вагу, яка дозволяє транспортування товару без застосування підйомної техніки у закладі охорони здоров'я.

6. Групова упаковка забезпечує герметичність, яка обмежує втрату вологи та забезпечує стабільні умови зберігання протягом терміну зберігання.В інструкції з використання зазначено:

1. виробник медичного виробу, його адреса та місцезнаходження виробничих потужностей

2. інформація про продукт та його призначення

3. модифікація контейнера для крові

4. каталожний номер виробника

5. докладна інструкція щодо використання медичного виробу контейнери для крові та кожного додаткового пристрою за його наявності

6. інформація для медичного персоналу щодо застереження та інформування властивостей медичного виробу

7. інформація щодо розшифровки графічних символів, які вказані на етикетках медичного виробу контейнери для крові.

8. інформація про вимоги та правила при зберіганні медичного виробу контейнерів для крові.На етикетці контейнерів для крові вказується така інформація:

1. обсяг контейнера для крові

2. дата виробництва

3. дата закінчення терміну придатності

4. серія (номер партії)

5. каталожний номер виробника (артикул виробника)

6. умови зберігання контейнерів для крові

7. графічні символи при маркування медичних виробів, виконують функцію застереження та інформування медичного персоналу про характеристики та властивості даної продукції.

Інструкції з використання контейнерів для крові перекладено українською мовою

Аналітичний паспорт (паспорт якості) перекладено українською мовоюІнструкція з використання та етикетка контейнера для крові відповідає вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів (затверджений Постановою КМУ № 753 від 2 жовтня 2013 року), ДСТУ EN 980: 2007 Символи графічні для маркування медичних виробів та світових стандартів, що використовуються при виробництві контейнерів для крові.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

🔹 Доставка

  • Доставка у відділення «Нової пошти»
  • Адреса доставка кур'єром «Нової пошти»
  • Доставка у відділення або адресна доставка, іншими поштовими перевізниками

🔹 Оплата

  • Оплата при отриманні
  • Оплата картою Visa  Mastercard
  • Безготівковий розрахунок

🔹 Гарантія

  • Офіційна гарантія
  • Обмін/повернення товару протягом 14 днів