Операційний стіл SU-07 хірургічний рентгенопрозорий електричний гідравлічний ангіографічний

Модель: PRSP-286-PRS-117
Виробник: Famed (Польша)
0
Нет в наличии
9.99 ₴

Операційний стіл SU-07 хірургічний рентгенопрозорий електричний гідравлічний ангіографічний


Операційний стіл SU-07

Сфера діагностики та лікування захворювань судин – ангіохірургія – неможлива без спеціалізованого обладнання, як і будь-який інший медичний профіль.
Матеріали та характеристики


ПЕРЕЙТИ І ПОДИВИТИСЯ ВСІ ОПЕРАЦІЙНІ СТОЛИ!!!


Вигідним та ергономічним рішенням при проведенні операцій та діагностики кардіоваскулярної системи, а також для ендоскопічних досліджень є операційний стіл SU-07 від відомого польського виробника медичних меблів Famed. При виготовленні даного столу використовувалися нержавіючі сплави сталі, стійкі до дії різних хімічних сполук, зокрема кислот.

Поверхня столу матова, ложа виконана відповідно до новітніх технологій та використання високоякісних матеріалів, основою яких є спеціальне високоміцне вуглецеве волокно. Даний склад забезпечує високу рентгенопрозорість та максимально якісне зображення, які разом з точністю розташування ложа у просторі, його плавним переміщенням та можливістю вибору конкретної області тіла для дослідження створюють найбільш сприятливі умови для ангіохірургічних втручань.

Види регулювань та привід

Стільниця не розділена на секції, виконана суцільною поверхнею. Вона доповнена знімним матрацом з в'язкоеластичного пінополіуретану, який забезпечує «пам'ять форми тіла» і, отже, запобігає утворенню пролежнів у пацієнтів. Крім того, стіл може приймати положення Тренделенбург, може бути відрегульована висота та стабілізована стільниця, що досягається завдяки роботі електрогідравлічної системи, яка отримує живлення від акумулятора. Стільниця має електромеханічне поздовжнє та бічне зміщення. Вона може змінювати напрямок діагоналі з можливістю точної установки за рахунок двоступінчастого регулювання швидкості.
Вага операційного столу становить 250 кг, а максимальна вага пацієнта має бути не більше ніж 180 кг. Центральна система гальмування мобільного підстави столу регулюється педаллю ножа


Електрогідравлічне регулювання:


• Висота ложа від 800 мм до 1200 мм;
• Тренделенбург;
• Антитренделенбург;
• Латеральні (бічні) нахили ложа.
Електромеханічні регулювання мають на увазі зміщення стільниці - поздовжнє, діагональне, латеральне.


Особливістю даного столу є те, що він вузькоспеціалізований, розроблений та виготовлений для сфери ангіохірургії, його технічні та функціональні характеристики підібрані саме для використання у процесах виявлення та усунення захворювань серцево-судинної системи, малоінвазивної хірургії та ендоскопічної діагностики.

profmedmarket.com-ОПЕРАЦІЙНІ СТОЛИ


 

Столи операційні
Кількість секцій 1
Привід Електрогідравлічний
Рентгенопрозорий Так
Тип столу Стаціонарний
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

🔹 Доставка

  • Доставка у відділення «Нової пошти»
  • Адреса доставка кур'єром «Нової пошти»
  • Доставка у відділення або адресна доставка, іншими поштовими перевізниками

🔹 Оплата

  • Оплата при отриманні
  • Оплата картою Visa  Mastercard
  • Безготівковий розрахунок

🔹 Гарантія

  • Офіційна гарантія
  • Обмін/повернення товару протягом 14 днів