Апарат для лікування простатиту Thermaspec

Модель: MEX-306
Виробник: Medispec
0
Нет в наличии
1.00 ₴

Апарат для лікування простатиту Thermaspec


Thermaspec компанії Medispec – синонім неінвазивного лікування простатиту

Thermaspec – трансуретральна мікрохвильова система для лікування простатиту та доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) на основі електромагнітного випромінювання.


ПЕРЕЙТИ І ДИВИТИСЯ ВСІ УРОЛОГІЧНІ ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНІ АПАРАТИ НА САЙТІ


Одну з найважливіших ролей у патогенезі простатиту та ДГПЗ є порушення гемодинаміки та виникнення зон ішемії у передміхуровій залозі. Тренсректальне УЗД дослідження у комбінації з допплеграфічними режимами показало значне зниження щільності судинного сплетення у пацієнтів із цією патологією. Крім того, реєструвалися зони ішемії, які загострюють перебіг хвороб зв'язкові із передміхурової залозою.

Різні методи фізичного впливу можуть значно вплинути поліпшення кровопостачання передміхурової залози. Одним із найбільш ефективним методом є використання надвисоке частотне електромагнітне випромінювання від 300 до 3000 МГц.

Особливості електромагнітного поля даного діапазону полягає у можливості локалізувати його на певних ділянках за допомогою спеціальних опромінювальних пристроїв. Електромагнітні випромінювання викликають енергетичні перетворення в тканинах та подальшого посилення процесів реваскуляризації.

Система Thermaspec компанії Medispec Особливості та технічні характеристики

Компанія Medispec представляє своє рішення в термотерапії хронічного простатиту та аденоми передміхурової залози за допомогою системи Термоспек. Апарат дає можливість ефективно лікувати широкий спектр патологій передміхурової залози в амбулаторних умовах без анестезії. Технологія, яка використовується в Thermaspec, клінічно перевірена та абсолютно безпечна.

Система Thermaspec складається з контрольного модуля, персонального комп'ютера та аплікатора. Витратний матеріал під час проведення сеансу термотерапії – фолієвський одноразовий катетер. Середня тривалість однієї процедури – 60 хвилин.

Комп'ютерна консоль управління забезпечує управління та повний контроль за процесом лікування, постійний моніторинг температури впливу, ведення електронної бази пацієнтів. Рекомендується використовувати систему Термаспек як у великих клініках, так і невеликих приватних центрах.

Медичне обладнання відповідає наступним сертифікатам безпеки: UL 60601-1, IEC 60601-1, IEC 60601-1-2, MDD (93/42/EEC) (CE)

Система Термоспек від компанії Medispec синонім «безпечного, ефективного та амбулаторного лікування захворювань простати.


PROFMEDMARKET.COM -Урологічні фізіотерапевтичні апарати

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

🔹 Доставка

  • Доставка у відділення «Нової пошти»
  • Адреса доставка кур'єром «Нової пошти»
  • Доставка у відділення або адресна доставка, іншими поштовими перевізниками

🔹 Оплата

  • Оплата при отриманні
  • Оплата картою   
  • Безготівковий розрахунок

🔹 Гарантія

  • Офіційна гарантія
  • Обмін/повернення товару протягом 14 днів