Категории

В наличии

Напівжорсткий наколінник OA8000 ONE AIR Orliman

  • 1924 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Модель: OA8000

Напівжорсткий наколінник OA8000 ONE AIR Orliman

  Наколінник виготовлений з дуже легкого, еластичного матеріалу ONE AIRз активною 3D компресією. Лінійка ONE AIR– має сучасний двошаровий матеріал, який завдяки своїй повітропроникності, забезпечує оптимальний водно-температурний баланс та максимальний комфорт для користувача при прямому контакті зі шкірою.

 

ПЕРЕЙТИ И ПОСМОТРЕТЬ ВСЕ ВИДЫ БАНДАЖЕЙ, ОРТЕЗОВ ФИКСИРУЮЩИХ И СТАБИЛИЗИРУЮЩИХ

 

Компресійні властивості матеріалу в поєднанні з боковими гнучкими металевими стабілізаторами, ефективно знімають больові відчуття та навантаження з колінного суглоба. Наколінник повністю відкривається, що робить його зручним для використання в післяопераційний період при наявності пов’язки. В середині має спеціальну силіконову стрічку, що допомагає зберегти правильне розташування на нозі. Для фіксації надколінка має спеціальне кільце, а для збереження комфорту в області під коліном – відкритий отвір. Напівжорсткий наколінник OA8000 ONE AIR- це поєднання універсального розміру, анатомічної конструкції, сучасного матеріалу та модного дизайну.  

 

 

ОСОБЛИВОСТІ:    подвійний, еластичний, повітропроникний матеріал з активною 3D компресією;  гнучкі бокові металеві стабілізатори;  повністю розкривається;  силіконова стрічка всередині;  застібки Micro-Velcro;  білатеральний;  універсальний розмір;     ЕФЕКТ:    розвантаження колінного суглоба без обмеження рухів;  фіксація надколінка;  зменшення больових відчуттів;  покращення пропріорецепції.     ПРИЗНАЧЕННЯ:    Легкі та помірні травми, нестабільність.  Перед- і післяопераційний період при травмах колінного суглоба.  Дегенеративно-дистрофічні та запальні процеси в колінному суглобі.  З метою профілактики та попередження рецидивів травм колінного суглоба.

 

profmedmarket.com - Бандажи, ортезы фиксирующие и стабилизирующие

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.