Категории

В наличии

Фіксатор колінного суглобу пателярнийOS6110 Orliman Sport (Іспанія)

  • 759 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Модель: OS 6110

Фіксатор колінного суглобу пателярний OS6110 Orliman Sport (Іспанія)

Виконаний з м'якого повітропроникного, зносостійкого і гнучкого текстильного матеріалу, який ідеально адаптується до особливостей колінного суглоба. Комбінація силіконової інфрапателлярної подушечки і спіненого матеріалу забезпечує постійний і рівномірний тиск на сухожилля надколінка.

 

ПЕРЕЙТИ И ПОСМОТРЕТЬ ВСЕ ВИДЫ ОРТЕЗОВ ГОЛЕНОСТОПНОГО СУСТАВА

 

Таким чином, це дозволяє полегшити біль при збереженні ідеальної та правильної рухливості суглоба. Стріп колінного суглоба OS6110 зручний для щоденного використання і зберігає правильне положення при рухах, особливо в спорті.    

 

 

ОСОБЛИВОСТІ:     М'який матеріал, відмінно пропускає повітря, не втрачає свої властивості навіть при багаторазових праннях й інтенсивних навантаженнях.  Силіконова подушечка з захисним не ковзким покриттям.  Липучки Micro-Velcro.  Легко одягати.  ЕФЕКТ:    Рівномірна компресія. Зменшення больових відчуттів. Масажний ефект покращує кровообіг і сприяє швидшому розсмоктуванню гематом і набряку. Зменшення часу відновлення ураженої ділянки.  

 ПРИЗНАЧЕННЯ:   Тендиніт надколінка.  Хвороба Осгуда-Шляттера.  Захист і відновлення функцій в спортивній практиці. Профілактика травм при заняттях спортом і трудовою діяльностю.

 

profmedmarket.com - Ортезы голеностопного сустава 

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.