Категории

В наличии

Попереково-крижовий корсет для вагітних OMT601 Orliman

  • 2804 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Модель: OMT601

Попереково-крижовий корсет для вагітних OMT601 Orliman

Попереково-крижовий корсет для вагітних OMT601 виготовлений з повітропроникних, м’яких матеріалів і тканин, які не містять латексу і забезпечують делікатний контакт зі шкірою. Корсет допомагає зняти подразнююче відчуття важкості в нижній частині живота, біль в спині та тазі. Бандаж для вагітних OMT601 зручний та комфортний, має спеціальні петлі для одягання.

 

 

ПЕРЕЙТИ И ПОСМОТРЕТЬ ВСЕ ВИДЫ БАНДАЖЕЙ, КОРСЕТОВ И РЕКЛИНАТОРОВ ДЛЯ СПИНЫ

 

А його конструкція легко адаптується до змін форми і розміру живота на різних етапах вагітності, що робить його ідеальним союзником протягом усього періоду вагітності. Для підтримати викривлення спини і захисту хребта, він містить жорсткі підкріплення в задній частині. А у передній області, під животом розташована спінена тканина, яка підтримує передню черевну стінку. Ця спеціальна вставка зі спіненого матеріалу, разом з двосторонніми еластичними ременями дозволяє рівномірно розподілити додаткову вагу, та попереджує тиск на дитину.  

 

 

ОСОБЛИВОСТІ:    повітропроникний, м'який матеріал;  вставка зі спіненого матеріалу в передній області;  еластичні ремені для правильної підтримки живота;  застібки Micro-Velcro;  універсальний розмір.   ЕФЕКТ:    забезпечує правильне положення плоду в матці;  знімає навантаження з поперекового відділу і больові відчуття в спині;  значно знижує ризик виникнення гіпертонусу матки;  допомагає вагітній жінці тримати правильну поставу і полегшує ходу;  сприяє нормальному функціонуванню черевних органів і органів малого тазу - не допускає стискаючого ефекту;  часткова профілактика розтяжок.     ПРИЗНАЧЕННЯ:    багатоплідна вагітність;  багатоводдя;  великий плід;  частий тонус матки;  болі внизу живота, в попереку, в області тазостегнових суглобів;  вагітні жінки, які мають проблеми з хребтом.

 

profmedmarket.com - Бандажи, корсеты и реклинаторы для спины

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.