Категории

В наличии

Heracast IQ

  • 711750 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Kulzer (Німеччина)

Модель: KMM-844

HERACAST IQ дасть Вам максимум впевненості у виробництві і забезпечить Вас високоякісним литтям. Все це завдяки методу лиття, в якому використовується вакуум і тиск, який на сьогоднішній день є найбільш ефективним з методів, які існують в зуботехнічній практиці. Heracast IQ - нова високоінтелектуальна ливарна машина. При роботі в зубопротезній техніці використовується метод лиття, в якому використовується одночасно і вакуум і тиск.

HERACAST IQ - це інтелектуальна машина, яка за допомогою меню на дисплеї допоможе Вам крок за кроком провести процедури виливки, сама вирахує для себе оптимальні параметри ливарного циклу.
HERACAST IQ - не потребує складних пуско-налагоджувальних робіт, досить під'єднати її до повітряного компресора і включити в розетку.
HERACAST IQ - дуже компактна. Вакуумна помпа і система охолодження, розміщені в одному корпусі машини.
HERACAST IQ виключить Ваші помилки в процесі лиття - вона зв'язується з користувачем в інтерактивному режимі і запитує необхідну інформацію до дію. Оптимізована система механіки полегшує закладку в камеру.
Потужний індукційний генератор HERACAST IQ дає можливість швидко розплавити золото, довести Nicr - і Cocr - сплави до необхідної для відливу температурі.
Запуск може бути автоматичним, керованим HERACAST IQ або розпочатим вручну користувачем. Один цикл виливки триває від 3 до 5 хвилин.
HERACAST IQ може бути приєднана до мережі Internet через вмонтований інтерфейс. Ви можете оновити програмне забезпечення, у разі поломки або збою системи здійснити діагностику, виявити причину і навіть ліквідувати її без візиту сервісного техніка. При цьому сервісне обслуговування буде здійснюватися експертами головного офісу фірми Heraeus Kulzer, який знаходиться в місті Ханау (Німеччина). Крім того HERACAST IQ має вмонтовану систему самодіагностики робочих функцій.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.