Категории

В наличии

Дуга NI-TI прямокутна, естетична, з покриттям під колір зуба, верх - низ, 1 шт.

  • 120 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: HUBIT (Корея)

Модель: KMM-1168

Дуга Ni-Ti естетична (NI-TI Coated Archwires) прямокутна - дуга прямокутного перетину зі сплаву нікель-титану натуральної форми, забезпечує еластичність і високу пружність, необхідну при лікуванні.

Ці дуги надійно зберігають форму і демонструють оптимальні тривалі сили, необхідні для впевненого і передбачуваного переміщення.

Переваги: мають дуже низьку жорсткість за рахунок вираженої лінійної супереластичності, підтримують постійні легкі зусилля в потрібному діапазоні, легко згинаються і встановлюються, високий робочий діапазон

Прямокутні дуги Ni-Ti ідеальні для:

- контролю торка

- вирівнювання,

- усунення ротацій,

- завершення ортодонтичного лікування.

Властивості Ni-Ti дозволяють використовувати прямокутні дуги великого діаметру на ранніх етапах лікування. За їхньою допомогою початкове вирівнювання, зсув і усунення ротацій можуть бути здійснені без застосування круглих дуг маленького перетину або плетених дуг. Досвід показує, що лікування з меншою кількістю дуг є більш комфортним для пацієнта. Також, скорочуються терміни лікування, і підвищується ефективність переміщення зубів.

Вони досить м'які для згинання, але завжди прагнуть до вихідної форми при активації температурою тіла. Дані дуги забезпечують легкі оптимальні сили для послідовного переміщення зубів. Це підвищує комфорт пацієнта і знижує ймовірність резорбції коренів при переміщенні зубів.

Доступні до замовлення:

016 x 016 в/щ UP,

016 x 022 в/щ UP,

016 x 022 н/щ LW,

017 x 025 в/щ UP.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.