Категории

В наличии

Доп.набір ОптіДам, (OptiDam Posterior Refill), 30 коффердамов

  • 1400 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Kerr (США)

Модель: KMM-1160

Перший простий в застосуванні коффердам, що забезпечує ідеальні умови роботи і надійний захист. OptiDam має тривимірний дизайн та анатомічну рамку, відповідні формі порожнини рота, що зменшує натяг і обумовлює простоту збірки. Забезпечуються оптимальні умови роботи, розширюється доступна область порожнини рота, поліпшується огляд.

Існує два види латексних листів OptiDam для фронтальної і для жувальної групи зубів. Потрібно менше трудомісткої підготовчої роботи в порівнянні зі звичайними коффердамом:

завдяки сформованим і спрямованим назовні виступам циліндричної форми не потрібно пробивання отворів, так як виступи легко зрізаються з утворенням ідеально круглих отворів. Унікальна анатомічна форма коффердама і рамки гарантує менший натяг, завдяки чому полегшується його збірка і забезпечується можливість негайної установки в порожнині рота. Максимальний комфорт для пацієнта.

Робить роботу стоматолога швидкою та ефективною

  • Завдяки застосуванню OptiDam операційне поле залишається сухим і чистим, що забезпечує безпеку проведених стоматологічних процедур.

  • OptiDam ізолює всі м'які тканини, забезпечуючи неперевершену зручність доступу: більше немає необхідності фіксувати мову пацієнта. Крім того, щоки, губи і ясна пацієнта більше не будуть заважати Вашій роботі.

  • OptiDam гарантує надійну ізоляцію операційного поля від різних забруднень, що є основою довговічності клінічного результату: можна застосовувати матеріали чутливі до вологи. Робоче поле зберігається ідеально сухим.

  • OptiDam гарантує надійну ізоляцію операційного поля від різніх забруднення, что є основою довговічності клінічного результату: можна застосовуваті матеріали чутліві до вологих. Робоче поле зберігається Ідеально сухим.

Комплектація:

30 коффердамов для жувальної групи зубів або 30 коффердамов для фронтальної групи зубів

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.