Категории

В наличии

Радіовізіограф Planmeca ProSensor HD

  • 90025 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Planmeca OY (Фінляндія)

Модель: KMM-1210

Ретельно спроектований корпус сенсора, сучасна схема магнітних зєднувачів, надійний кабель і світлодіодний індикатор блоку інтерфейсу гарантують успішне отримання зображень.

Система Planmeca ProSensor пропонується з розміром датчика 39,725,05 мм. Компанія Planmeca першою впровадила сучасну магнітну систему з'єднання в стоматологічному обладнанні. Зрозуміла конструкція системи з'єднання забезпечує зручність роботи однією рукою, при цьому не потрібно замислюватися над тим, як вставити зєднувач в блок інтерфейсу. Застосування такого зєднувача сприяє також безпеці пацієнта: якщо джерело рентгенівського випромінювання (або сам пацієнт) різко зміщується, то зєднувач негайно відокремлюється, усуваючи ризик заподіяння шкоди пацієнту. Блок інтерфейсу оснащений світлодіодним індикатором, що забезпечує колірне кодування станів сенсорної системи, що допомагає користувачеві в роботі, забезпечуючи успішне отримання зображень і їх вищу якість. Ретельно спроектований корпус сенсора забезпечує поширення активної області зображення на всю поверхню, що дозволяє максимізувати ефективність отримання зображень. При проектуванні кабелю сенсора основна увага приділялася забезпеченню його міцності. Кабель зміцнений кевларом, а всередині кабелю розташовуються всього два дроти, що забезпечує максимальну надійність. Сенсор герметизований, що дозволяє повністю занурювати його в дезінфікуючі засоби.

Система Planmeca ProSensor може бути повністю інтегрована з внутрішньоротовою рентгенівською установкою компанії Planmeca, крім того, робота з цією системою підтримується програмою обробки зображень Planmeca Romexis, що включає широкий набір засобів обробки зображень. В результаті підвищується діагностична якість стоматологічних зображень. Застосування тримаччів сенсорів TrollByte Plus компанії Trollhtteplast є додатковим фактором, що забезпечує зручність роботи і комфорт для пацієнта.

Гарантія на датчик 24 міс.

У комплекті з радіовізіографом поставляється програмне забезпечення Planmeca Romexis з 'плаваючою' ліцензією для одного користувача (компютера), яке дозволяє працювати з базою клієнтів, отримувати, переглядати і редагувати рентген знімки і.т.д.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.