Категории

В наличии

Турбіна Tornado S LED

  • 29250 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Bien Air Dental (Швейцарія)

Модель: KMM-924

Опис

Оснащена голівкою невеликого розміру і володіє виключною потужністю, нова турбіна TORNADO S є останнім технічним досягненням марки Bien-Air Dental. Маленька і легка, турбіна TORNADO S забезпечує сенсаційну вихідну потужність 24 Вт. Оснащена технологіею SteadyTorqueTM від Bien-Air, турбіна TORNADO S дозволяє миттєво виконувати найбільш складні операції. Завдяки зменшеним розмірам голівки (висота і діаметр) турбіна TORNADO S забезпечує поліпшену видимість робочої зони. Особливо корисний для проведення точних робіт невеликий розмір голівки пропонує більші переваги за рахунок збільшення доступності і комфорту пацієнта.

Контрольована потужність. Впевненість в рішенні будь-якої задачі. Кожна характеристика турбіни Tornado переконливо підтверджує її лідируючі позиції. Завдяки технології SteadyTorque ця високоякісна турбіна генерує першокласну вихідну потужність в 30 Вт, незаперечні переваги, які важко повторити і перед якими важко встояти. Виконуйте стоматологічні операції скоріше, підвищуйте ефективність і прибутковість Вашого медичного закладу, беручи на озброєння передові технології.

Комфортна тиша. Задоволення від безшумної роботи. Найбільш низький на сьогоднішній день рівень шуму в децибелах від працюючої турбіни Tornado аналогічний шуму тихого струмка, стікаючого з Альпійських гір. Це стало можливим завдяки властивостям, що знижують шум двох нових конструктивних розробок: системі розпилювання Accu-Spray Quattro Mix і усуненню вібрації механізму утримання бора Accu-Chuck PreciPlus. Цей м'який і заспокійливий звук дозволить розслабитися навіть найбільш неспокійним пацієнтам, а також захистить і збереже здоровими Ваші органи слуху.

Надійність як показник високої продуктивності. Ми постійно прагнемо досягнути високої якості. Поєднання сучасних мікротехнологій, більш ніж 50-річний професійний досвід та інновації гарантують безкомпромісну якість і надійність інструментів. Додатковою гарантією незмінно високої якості служить і те, що всі вироби компанії Bien-Air розробляються, виробляються і індивідуально випробовуються в стінах нашого головного підприємства в м. Біль (Швейцарія). Ви по праву можете вважати турбіну Tornado основою успішної діяльності Вашої медичної установи і Вашої професіональної репутації.

Переваги:

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.