Категории

В наличии

Calibra® Universal набір

  • 6100 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Dentsply Sirona

Модель: KMM-1167

Самоадгезивний композитний цемент Calibra Universal являє собою двокомпонентний високоміцний цемент подвійного затвердіння, що містить фтор.

Цемент Calibra Universal являє собою поєднання матеріалу, що має естетичні відтінки, з самопротравлюючим адгезивом, що робить його придатним для постійної фіксації металевих, металокерамічних, полімерних композитних, керамічних і порцелянових вкладок, накладок, коронок, мостів та ендодонтичних штифтів без застосування окремої адгезійної зв'язуючої речовини/системи для дентину/емалі. Тверднучий цемент Calibra Universal являє собою гідрофобний матеріал, який характеризується мінімальним всмоктуванням води, мінімальною розчинністю і гігроскопічним розширенням.


Показання:
Цемент Calibra Universal застосовується для фіксації при непрямих реставраціях, що включають: керамічні, композитні і металеві вкладки, накладки, коронки, мости і штифти.


Протипоказання:
Застосування цементу Calibra Universal протипоказано у пацієнтів з наявністю в анамнезі важкої алергічної реакції на метакрилатні смоли або на будь-який з компонентів цементу. Протипоказано безпосереднє нанесення цементу Calibra Universal на пульпу зуба (пряме покриття пульпи).

Комплектація:
5 шпр. по 4.5г


Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.