Категории

В наличии

Монітор для стоматологічної установки 17 дюймів

  • 181513 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Diplomat Dental (Словаччина)

Модель: KMM-1112

Монітор використовується для відображення будь-якого відео-контенту як з комп'ютера/ноутбука (наприклад для перегляду цифрових рентгенівських знімків не відходячи від пацієнта), так і включаючи пряме підключення інтраоральної відеокамери/DVD плеєра.

Оптичне скло NeoV, розроблене спеціально для багатокористувацьких рішень, є найбільш передовим рішенням, захищаючи екрани AG Neovo від царапин і інших пошкоджень в важких умовах експлуатації в публічних місцях.

Захист екрану
При створенні оптичного скла NeoV використовується точний виробничий процес, дозволяє забезпечити високу міцність. Звичайний РК-екран має міцність 2H з 10H (по шкалі твердості MOH), тобто його легко пошкодити або поцарапати. Міцність скла NeoV досягає 6H, трохи менше, чим в сталі (6.5H). Дякуючи цьому екран захищений від пилу, царапин і повторюваних дотиків, які можуть пошкодити тонку плівку РК-екрану.
Противідблискуючі властивості
Оптичне скло NeoV є багатошаровим. Це дозволяє знизити рівень відблисків і відображень з 4,1% до 0,93%, що покращує якість зображення на 77,3%.
Високий коефіцієнт пропускання
Дякуючи коефіцієнту пропускання 97,7% оптичне скло NeoV забезпечує практично ідеальну яскравість екрану. Коефіцієнт пропускання звичайного скла становить приблизно 91%. Коефіцієнт пропускання і противідблискуючі властивості можуть бути змінені для відповідності специфічним вимогам потрібної області застосування пристроїв.
Підвищена комфортність перегляду зображень
Дякуючи властивостям скла NeoV яскраві кольори пом'якшуються, знижуючи напругу очей при тривалій роботі з екраном.
Простота очищення
Скло NeoV пройшло тест CNS (13033) на кислотостійкість. Скло можливо очищувати з використанням води, спиртових розчинів і звичайних чистячих засобів.
За матеріалами офіційного сайту виробника.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.