Категории

В наличии

Гладилка стоматологічна тонка для реставрації TYPE 1, Meddins Терапія TDI 40 t1

  • 495 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Meddins

Модель: RGH-2047

Стоматологічна гладилка призначена для нанесення пломбувального матеріалу в оброблені каріозні порожнини і ущільнення, конденсації його до стінок, а також для формування пломб. Це дуже тонкий інструмент для точного моделювання естетичних реставрацій композитними матеріалами. Ідеальний для взаємодії з вестибулярними стінками фронтальних зубів. Обидві жорсткі робочі частини гладилки мають подвійний вигин по ребру, завдяки чому інструмент може використовуватися при пломбуванні порожнин, розташованих в апроксимальних зонах.

Рішення Meddins для стоматології створені для того, щоб допомагати професіоналам піклуватись про здоров`я ротової порожнини своїх пацієнтів. Кожен інструмент – поєднання сучасних технологій із продуманими до дрібниць ергономічними деталями. 80% нашого виробництва складає ручна робота: ми вручну відливаємо, обробляємо та заточуємо кожен виріб. Ручне полірування забезпечує абсолютну чистоту поверхні робочої частини, зменшує адгезію композитів до інструменту і запобігає фарбуванню реставрацій частинками металу.

Використання загартованої у декілька етапів медичної хромонікелевої сталі мартенситного класу забезпечує ідеальні для стоматології фізико-механічні властивості інструменту:

  • корозійну стійкість,
  • можливістю багаторазового високотемпературного автоклавування,
  • зносостійкість,
  • хімічну та біологічну інертність,
  • пружність, яка забезпечує високу механічну та деформаційну міцність.

Ми розробляємо інструменти разом з українською стоматологічною спільнотою – практикуючими лікарями, експертами, лідерами галузі. Фахівці визначили наступні переваги гладилок: невелика товщина робочих частин, але в той же час гнучкість, мінімальна пружинистість та висока міць. Ці властивості забезпечують високу точність дій лікаря, і саме цим вимогам повною мірою відповідають стоматологічні гладилки Meddins.

Гладилка TYPE 1 ідеально збалансована: при довжині 174,5 мм вона важить лише 25 г. Інструмент легкий та зручний в роботі, що суттєво зменшує втому рук при тривалих маніпуляціях. Максимально продумана ергономіка ручки діаметром 10 мм не навантажує кисть і попереджує розвиток кистьового тунельного синдрому. Насічки запобігають ковзанню руки і забезпечують надійну фіксацію інструменту під час роботи.

Медичні вироби з хромонікелевих сплавів рекомендується стерилізувати при температурі не більше 177ºС – тривалий перегрів зменшує міцність інструменту та може спричинити потемніння покриття. Оптимальній температурний режим стерилізації: не менше 4 хвилин при 132°C або 30 хвилин при 121°C.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.