Категории

В наличии

Зонд стоматологічний (діагностичний) TYPE 2 DDI 10 s1-p3, діагностичний стандарт 2 мм, Meddins

  • 400 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Meddins

Модель: RGH-1973

Зонд – багатофункціональний діагностичний інструмент. З його допомогою лікар проводить обстеження зубів на наявність пошкоджень та порожнин, досліджує стан дентину, перевіряє наявність больової реакції. Стоматологічний зонд TYPE 2 української торгової марки Meddins  призначений для атравматичного дослідження дна пародонтальної кишені.

Накінечник має шкалу 2 мм і кулястий кінчик 0,5 мм, що дозволяє вимірювати глибину кишені з максимальною точністю, запобігає пошкодженню тканин і проколюванню пародонту. Зовнішня поверхня робочої частини зонда має колірні маркування, завдяки яким можна легко визначити глибину пародонтальних кишень, а також проникнути в щільні фіброзні утворення. Контрастні позначки дозволяють швидко оцінити стан тканин пародонту на основі глибини занурення в порожнину. Стоматологові не треба робити окремих вимірів, що суттєво пришвидшує та спрощує діагностику.

Зручна кругла ручка зонда сприяє успішному проведенню маніпуляцій у ротовій порожнині. Ретенційні насічки на зовнішній поверхні інструмента запобігають ковзанню пальців у рукавичці.

Переваги стоматологічного зонда Meddins :

  • Усі інструменти виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі, стійкої до корозії, дії високих температур та механічних пошкоджень. Матеріал відповідає сучасним нормам медичних виробів (ISO 9001: 2008, ISO 13485: 2003).
  • Інструменти Meddins  зроблені з урахуванням анатомічних особливостей людини. Робочі частини знижують ризик травмування м’яких тканин пацієнта.
  • Ідеальна збалансованість – зонд важить 25 г при довжині 161,5 мм та діаметрі 10 мм.
  • Ергономічна форма ручок знижує ризик розвитку кистьового тунельного синдрому.

Всі вироби відливаються, заточуються та поліруються вручну, відповідають найвищим національним та міжнародним галузевим стандартам.

Стерилізацію інструмента необхідно проводити лише після очищення та дезінфекції. Найбільш часто використовуваним методом обробки є стерилізація в автоклаві за допомогою насиченого пара або сухого жару. Не рекомендується обробляти інструмент при температурі більше 177°C, оскільки це може пошкодити покриття виробів та погіршити фізико-механічні властивості медичної сталі.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.