Категории

В наличии

Екскаватор стоматологічний TYPE 3 (прямий), Meddins Терапія DDI 30 2m

  • 395 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Meddins

Модель: RGH-1970

Прямий стоматологічний екскаватор поєднує переваги функціонального екскаватора та емалевого ножа. З обох кінців інструменту розташовані робочі частини, які спрямовані у різні боки та мають круглу увігнуту форму з гострими краями. Така конструкція забезпечує доступ до всіх поверхонь зубів (включаючи мезіальну і дистальну). Робочі частини мають симетричні вигини, що спрощує введення інструменту в глибокі та важкодоступні ділянки ротової порожнини.

Завдяки ретенційним насічкам на зовнішній поверхні ручки, стоматологічний екскаватор не ковзає у пальцях. Інструмент сприяє успішному проведенню маніпуляцій:

  • видалення з порожнини зуба харчових залишків,
  • екстракції м’якого дентину,
  • видалення спиляних бором твердих зубних тканин,
  • очищення зубоясеневих кишень,
  • вискоблювання грануляцій,
  • екстракції тимчасових пломб,
  • видалення коронкової частини пульпи при депульпуванні.

Окрім того, інструмент використовується для видалення відкладень на поверхні зубів, при замішуванні пломбувальних матеріалів і при пломбуванні каріозних порожнин.

Стоматологічні інструменти Meddins розроблені з поєднанням технологій та ергономіки. Продукція українського бренду створена стоматологами для стоматологів: ми співпрацюємо з практикуючими лікарями, експертами та лідерами думок, вивчаємо світові аналоги. Враховується кожна думка, кожен відгук, кожна пропозиція. Це дозволяє розробляти інноваційні рішення, які спрощують роботу і забезпечують передбачувані клінічні результати. Незважаючи на високу якість і бездоганний дизайн інструментів, їх ціна доступна для кожного українського стоматолога.

Екскаватори Meddins виготовлені із хромонікелевого сплаву, тому вони міцні та легкі, стійкі до деформацій та корозії. Ідеально збалансовані ручки забезпечують кращий мануальний контроль та підвищений комфорт для лікаря. Ергономічна форма попереджає виникнення тунельного синдрому та зменшує втому рук, а звужена робоча частина робить інструмент легким і зручним: при довжині 160,5 мм екскаватор важить лише 25 г.

Найдієвішим методом стерилізації є обробка в автоклаві за допомогою насиченого пару. Цей спосіб гарантує високу ефективність, але потребує ретельної передстерилізаційної очистки. Аби не пошкодити емаль, не перевищуйте температури 177°C (рекомендується обробляти інструмент не менш 4 хвилин при 132 градусах або не менше 30 хвилин при температурі у 121°C).

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.