Категории

В наличии

Екскаватор стоматологічний TYPE 2 (круглий), Meddins Терапія DDI 30 1m

  • 395 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Meddins

Модель: RGH-1969

Двосторонній стоматологічний екскаватор TYPE 2 призначений для видалення омертвілого дентину з каріозної порожнини, очищення емалі, зняття тимчасового пломбувального матеріалу і видалення фрагментів їжі та м’якого нальоту з порожнин зуба.

Виробником є українська компанія Meddins – ми проектуємо і виготовляємо стоматологічні інструменти із медичної хромонікелевої сталі. Цей матеріал забезпечує міцність,  пружність, деформаційну та корозійну стійкість. Кожен продукт є бездоганним втіленням сучасних технологій із продуманими до дрібниць ергономічними деталями. У тісній співпраці з практикуючими українськими стоматологами та експертами галузі ми створили інструмент з урахуванням зауважень, побажань та клінічного досвіду лікарів.

Використання ергономічних стоматологічних екскаваторів Meddins – це менша втома рук, комфорт для лікаря і пацієнта, найвищий рівень надання стоматологічних послуг.

Симетричні робочі частини двостороннього інструменту вироблені у формі круглої ложки з гострими краями, які дозволяють атравматично видаляти розм’якшені тканини зуба з каріозної поверхні. Функціональні кінці мають вигнутий по площині ріжучий край, що сприяє введенню екскаватора в глибокі і важкодоступні ділянки ротової порожнини. Завдяки ретенційним насічкам на зовнішній поверхні ручки, стоматологічний інструмент надійно тримається в руці і сприяє успішному проведенню маніпуляцій.

Екскаватор Meddins TYPE 2 – це:

  • Ідеальна збалансованість. При довжині 160,5 мм його вага складає 25 г, що зменшує навантаження на руку. Навіть після 4-5 годин безперервної роботи ви не відчуєте втоми.
  • Максимально продумана ергономіка ручки діаметром 10 мм попереджає виникнення синдрому зап’ястного каналу.
  • Висока якість сталі. Завдяки загартуванню у декілька етапів і використанню дисперсно-твердіючих сплавів мартенситного класу, робочі частини інструменту тонкі, але надзвичайно міцні. Вони витримують значні механічні навантаження, хімічний та високотемпературний вплив.

Інструмент відливається, заточується та полірується вручну, тому відповідає найвищим національним та міжнародним галузевим стандартам.

Екскаватор рекомендується стерилізувати тільки після ретельної очистки та дезінфекції. Обробка неочищених інструментів малоефективна. Стерилізація в автоклаві насиченим паром є найбільш оптимальним методом, але важливо не виставляти температуру вище 177°C, оскільки це може негативно вплинути на фізико-механічні властивості хромонікелевого сплаву. Оптимально обробляти інструмент паром не менше 4 хвилин при температурі 132°C або не менше 30 хвилин при 121°C.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.