Категории

В наличии

Зонд стоматологічний (діагностичний) TYPE 4 WHO DDI 10 p5, Meddins

  • 395 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Meddins

Модель: RGH-1968

Односторонній атравматичний стоматологічний зонд TYPE 4 WHO створений фахівцями компанії Meddins – українського виробника стоматологічних інструментів. Зонд призначений для вимірювання та оцінки стану пародонтальних тканин, глибини пародонтальних кишень між яснами і коренем зуба, а також для дослідження рівня рецесії ясен та ступеню оголення коренів.

Глибина зондування – це відстань від ясенного краю до основи зубо-ясеневої канавки чи дна кишені. За допомогою пародонтологічного зонду стоматолог може точно діагностувати пародонтологічні патології, на ранніх стадіях розпізнати схильність до захворювань пародонту та своєчасно попередити їх.

Аби точно і правильно оцінити глибину кишень, надзвичайно важливо проводити зондування в шести зонах. Якщо дивитись із оклюзійної сторони, кожен зуб можна умовно розділити на 6 ділянок. При визначенні коду PSR враховується найбільший виміряний показник.

Особливості стоматологічного зонду Meddins TYPE 4:

  • шкала ВООЗ CPITN-C (рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я) дозволяє з високою точністю діагностувати наявність патологій пародонту,
  • кольорове маркування 3,5-5,5-8,5-11,5 мм для ранньої діагностики схильності до захворювання,
  • кулястий кінчик діаметром 0,5 мм.

Завдяки такій конструкції стоматологічний зонд дуже зручний у використанні: його можна глибоко ввести як у каріозну порожнину, так і в ясеневу кишеню. Зручні ретенційні насічки  на зовнішній поверхні круглої ручки запобігають ковзанню пальців у рукавичці, а також знижують навантаження на руку при тривалих маніпуляціях. Сама ручка діаметром 10 мм має ергономічну форму і важить лише 25 г. Це мінімізує напругу кисті та ризик розвитку синдрому зап’ястного каналу. Матова поверхня не відблискує, тому не заважає у проведенні діагностичних маніпуляцій.

Зонд виготовлений із медичної нержавіючої сталі, відповідає не тільки українським, а й міжнародним стандартам якості. Процес виробництва охоплює декілька етапів загартування, ручної заточки та полірування. Матеріал стійкий до корозії та надзвичайно міцний, витримує температуру до 177°C.

Стерилізація в автоклаві за допомогою насиченого пару – найбільш ефективний та надійний спосіб обробки інструменту. Він гарантує стерильність, але потребує якісного передстерилізаційного очищення. Не перевищуйте 177°C! Рекомендується обробляти інструмент не менше 4 хвилин при температурі 132°C або не менше 30 хвилин при 121°C.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.