Категории

В наличии

Шпатель стоматологічний TYPE 1 DDI 70, Meddins

  • 395 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Meddins

Модель: RGH-1967

Стоматологічний шпатель – інструмент, який найчастіше використовується у терапевтичній стоматології на етапах пломбування зубних порожнин. З його допомогою готують і змішують лікарські речовини та пломбувальні матеріали.

Інструмент потрібен для:

  • приготування лікарських препаратів для закладки в зубну порожнину,
  • замішування пломбувальних матеріалів,
  • приготування спеціальних паст, які використовуються при пломбуванні зубних каналів,
  • взяття проб з язика або слизової рота,
  • розрівнювання пломб,
  • розтирання порошкоподібних і кристалічних медикаментозних засобів,
  • притиснення язика, відведення м’яких тканин (губ, щік) під час проведення різних стоматологічних маніпуляцій.

Шпатель Meddins – це сертифікований стоматологічний інструмент із сучасним дизайном та ергономічною конструкцією. Його легко чистити і можна стерилізувати шляхом високотемпературного автоклавування.

Стоматологічний шпатель TYPE 1 являє собою металеву ручку довжиною 172,5 мм. З обох кінців інструмента розташовані прямі лопатки різної довжини. Інструмент виготовлений із медичної нержавіючої сталі, яка характеризується відмінною хімічною стійкістю, міцністю та довговічністю. Матеріал витримує всі види стерилізації, зокрема парову обробку в автоклаві при температурі до 177°C. Медична сталь не вступає в реакцію з кислотами, лугами та агресивними біологічними сполуками, стійка до корозії.

Шпатель має ограновану ручку з насічками, які забезпечують зручність в роботі та попереджають вислизання інструменту з рук.  Технологія виготовлення передбачає декілька етапів загартування, ручну заточку та полірування. Робочі частини відполіровані вручну і мають ідеально рівне покриття – це полегшує видалення залишків матеріалу з поверхні. Ергономічна форма ручки знижує ризик виникнення тунельного синдрому. Інструмент легкий та зручний в роботі, при діаметрі 10 мм його вага складає 25 грамів.  Завдяки ідеальному балансуванню рука стоматолога не втомлюється навіть при тривалій роботі протягом кількох годин.

Дозволяється стерилізаційна обробка при температурі не більше 177°С. Рекомендується стерилізація насиченим паром в автоклаві (не менше 4 хвилин при температурі 132°C або 30 хвилин при 121°C). Після обробки шпатель можна висушити протягом 30 хвилин.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.