Категории

В наличии

Ручка для стоматологічного дзеркала DDI 01, Meddins

  • 195 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Meddins

Модель: RGH-1009

Ручка для стоматологічного дзеркала Meddins ідеально збалансована, тому не перевантажує зап’ястя стоматолога під час роботи. При довжині 108 мм вона важить лише 25 г.  Зручна ергономічна форма попереджає виникнення тунельного синдрому та зменшує втому рук, а звужена робоча частина робить інструмент легким та зручним.  Приємна на дотик ребриста поверхня перешкоджає ковзанню та знімає напругу з пальців, що суттєво полегшує маніпуляції. Ручна фінішна обробка виробів усуває неприємні світлові відблиски, тому ніщо не заважає роботі.

Призначення

Стоматологічне дзеркало – багатофункціональний діагностичний інструмент, який забезпечує візуальний доступ для дослідження у непроглядних ділянках ротової порожнини (зокрема, для виявлення хворобливості зубів). Окрім огляду, інструмент застосовується для:

  • захисту щік, губ та язику від гострих інструментів при різних стоматологічних маніпуляціях,
  • відсунення і фіксації м’яких тканин при роботі,
  • освітлення затемнених ділянок ротової порожнини,
  • фотографування важкодоступних областей.

Ручка діаметром 10 мм призначена для утримання дзеркала в руці, введення інструмента вглиб ротової порожнини, а також для постукування (перкусії) по зубу чи коронці.

Переваги продукції Meddins

Ручки для стоматологічних дзеркал Meddins розроблені з урахуванням досвіду та побажань українських стоматологів. 80% нашого виробництва складає ручна робота: ми вручну відливаємо, обробляємо та поліруємо кожен інструмент. Висока якість сталевих ручок відбивається в ретельній фінішній обробці виробів – поверхня бездоганно відполірована, а краї мають округлу ергономічну форму.

Інструменти виготовлені з медичної нержавіючої сталі відповідно до стандарту ISO 7153-1. Це гарантія кращого захисту від корозії та довгого терміну служби. Матеріал біологічно сумісний і стійкий до всіх видів дезінфекції та стерилізації. Медична сталь не змінює колір та не деформується при температурі до 177°С.

Рекомендується стерилізувати інструмент тільки після правильного очищення. Обробка неочищених виробів малоефективна. Стерилізація в автоклаві за допомогою насиченого пару використовується найчастіше, але важливо не перевищувати температуру  177°C. Оптимальний варіант: обробка паром не менше 4 хвилин при температурі 132°C або 30 хвилин при температурі 121°C.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.