Категории

В наличии

Інструмент для моделювання TYPE 4 (куля-конус)

 • 495 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Meddins

Модель: KMM-847

Інструмент для моделювання Meddins TYPE 4 призначений для формування оклюзійної поверхні і застосовується для роботи з усіма видами композитних матеріалів.

Переваги інструменту meddins
 • Стійкість
  Усі інструменти виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі, стійкої до корозії, дії високих температур та механічних пошкоджень. Матеріал відповідає сучасним нормам медичних виробів (ISO 9001: 2008, ISO 13485: 2003).
 • Комфорт
  Інструменти Meddins зроблені з урахуванням анатомічних особливостей людини. Робочі частини знижують ризик травмування м'яких тканин пацієнта.
 • Якість
  Всі вироби заточуються та поліруються вручну, відповідають найвищим національним та міжнародним галузевим стандартам.

⦁ Вид робочих частин:
✔️Один кінець має кулясту форму. Вона ідеально підходить для конденсації композитних матеріалів. Забезпечує щільне прилягання матеріалу до стінок каріозної порожнини.
✔️На іншому кінці розташована робоча частина у вигляді конусу. Така форма дозволяє ефективно формувати оклюзійні поверхні, фісури та горби.
⦁ Інструменти Meddins для естетичної реставрації розроблені спеціально для пошарової техніки роботи з композиційними матеріалами. Комбінована конструкція добре підходить для пломбування жувальних зубів за допомогою конденсованих композитів.
⦁ Завдяки ручній заточці та поліруванню у два етапи (вручну та з використанням електролітно-плазмової обробки) ми створили інструменти з виключно гладкою та твердою поверхнею.Завдяки ручній заточці та поліруванню у два етапи (вручну ⦁ та з використанням електролітно-плазмової обробки) ми створили інструменти з виключно гладкою та твердою поверхнею.
⦁ Інструмент для моделювання має ергономічну ручку, яка знижує ризик виникнення синдрому карпального каналу.
⦁ Насічки запобігають ковзанню руки в рукавичці та забезпечують надійну фіксацію під час роботи.

 • Робочі частини :Конус діаметром 0.3 мм, Куля діаметром 1.5 мм
 • Матеріал :Медицинська нержавіюча сталь
 • Виробник :Україна
 • Товщина ручки :10 мм
 • Вага :25 г

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.