Категории

В наличии

Алгоритм корекції артефактів руху пацієнта Planmeca CALM ™

  • 0 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Planmeca OY (Фінляндія)

Модель: KMM-1241

Іноваційний алгоритм корекції артефактів руху пацієнта

Алгоритм коррекції артефактів руху пацієнта Planmeca CALM є першим в галузі рішенням для користувача, яке не тільки економить час, а й захищає пацієнтів від зайвого опромінення.

Рішення головної проблеми

Рух пацієнтів є однією з найбільш серйозних проблем, пов'язаних з якістю знімку КПКТ. Коли пацієнт рухається під час зйомки, він створює артефакти, які впливають на якість зображення. Planmeca CALM усуває ефекти, викликані рухом пацієнта, і дозволяє лікарям-клініцистам отримувати незмінно чудовий результат.

Для всіх 3D томографів, об'ємів і розмірів вокселю

Planmeca CALM пропонується в якості додаткового програмного оновлення для всіх апаратів Planmeca 3D. Він додає менше 30 секунд до загального часу реконструкції зображення і може використовуватися з усіма об'ємами і розмірами вокселів.

До і після

Алгоритм Planmeca CALM можна застосувати після завершення сканування, але також і перед експозицією, щоб гарантувати, що обсяги вже виправлені при їх відкритті в програмному забезпеченні візуалізації Planmeca Romexis.

Переваги для всіх ображень

Planmeca CALM забезпечує численні переваги для стоматологічної візуалізації. Ця функція особливо корисна при зйомці неспокійних пацієнтів, таких як діти, люди з особливостями психофізичного розвитку або літніх пацієнтів. Проте, алгоритм може підвищити інформативність будь-якого зображення, поліпшивши його якість.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.