Категории

В наличии

Цифровий панорамний рентген-апарат PROMAX (SCARA3)

  • 1048125 ₴

В закладки

Наличие: В наличии

Производитель: Planmeca OY (Фінляндія)

Модель: KMM-1093

Особливості:

Новітня технологія завдання траєкторії сканування!!!
Висоякісний,
Автоматизована система позиціонування,
Всі базові панорамні функції:
* знімок відк./закр. суглоба,
* знімок верхньощелепних пазух,
* зменшення площі експозиції для дітей,
* вертикальне сегментування гайморових пазух,
* стандартна і дитяча панорами,
* дослідження щелепних суглобів і гайморових пазух.
Набір томографічних функцій,
Оптимізація геометрії зображення,
Автокомпенсація коливань напруги,
Компютерна система діагностики.
Відкрите позиціонування пацієнта і боковий вхід зводять до мінімуму помилки, викликані неправильним позиціонуванням пацієнта, дозволяючи Вам бачити пацієнта з усіх боків. Боковий вхід забезпечує зручний доступ для всіх пацієнтів стоячи або сидячи. Позиціонування пацієнта здійснюється за допомогою зручної системи трьох лазерних променів, які вказують правильні анатомічні точки позиціонування.

Повноколірний графічний інтерфейс користувача забезпечує чіткість текстів і символів, що відображаються на ньому протягом всієї процедури. Параметри логічно згруповані і легко зрозумілі, прискорюють візуалізацію і дозволяють зосередити увагу на правильному позиціонуванні Вашого пацієнта і спілкуванні з ним.

Унікальна особливість автофокусу отримання короткого попереднього зображення центральних різців пацієнта з низькою дозою опромінення для автоматичного позиціонування фокального шару. Особливості анатомії пацієнта використовуються для розрахунку розміщення, що дозволяє практично безпомилково позіціонувати пацієнта і значно знижує необхідність повторної зйомки. Ви кожен раз отримуєте прекрасне панорамне зображення.

Апарат Planmeca ProMax оснащений високотехнологічною і ексклюзивною технологією SCARA (точно позиціонується шарнірна роботизована рука) забезпечення точних і складних рухів, необхідних для обертальної щелепно-лицевої візуалізації.

Точність рухів дозволяє використовувати широкий спектр програм візуалізації, що не представляється можливим на інших рентгенівських апаратах з фіксованими поворотами. Технологія SCARA дає чудові можливості візуалізації як для сьогоднішніх, так і для майбутніх технологій.

Наш рентгенівський апарат Planmeca ProMax володіє найширшим вибором програм, доступних для візуалізації і легко задовольняє всі Ваші клінічні потреби. Ви також можете коригувати експозицію, щоб мінімізувати дозу опромінення пацієнтів в залежності від діагностичних цілей.

Последние Вопросы

Задайте вопрос об этом продукте

Отзывы

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.